+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

[Семінар завершено] 11 березня 2015 - Cтратегії роботи молочної індустрії в умовах загальної кризи в секторі АПК

 


 Матеріали семінару: Лекція(Пантелейчук Л.Б, doc, 322 Kb)


Програма семінару:

Консультації  досвідчених фахівців Державної фіскальної служби України, та аудиторів:

 

1. Податок на прибуток. Правильне складання декларації у 2015 році. Тільки найважливіше!

Доходи підприємства.

Загальний принцип формування  доходів у контрольованих і неконтрольованих операціях.  Формування доходів при поверненні  продукції. Відображення операцій, пов»язаних зі зміною ціни проданих товарів. Визначення доходів при списанні кредиторської заборгованості. Яку заборгованість слід контролювати на предмет її списання. Як правильно оформити документи.

Витрати підприємства.

Відображення операцій, пов’язаних зі зміною ціни придбаних товарів. В яких випадках підприємства може  відобразити витрати звітного періоду, якщо ціна  збільшена? Розподіл витрат. Облік загальновиробничих  витрат. курсові різниці в податковому  обліку, що відображати. Податкові різниці.

2. Аналіз ПДВ-змін, які вступають в дію з 1 січня 2015 року

Нові форми ПДВ - звітності. Чергове оновлення декларації з ПДВ за лютий (1 квартал) 2015 звітність з ПДВ за новою формою. Електронні форми ПДВ-звітності тепер для всіх є обов'язковими. Складові для податкового кредиту звітного періоду: податкові накладні минулих звітних періодів; розрахунки коригування до податкових накладних; «замінники» податкових накладних; митні декларації; бухгалтерські довідки.

Увага, новий розділ IV декларації: погашення від'ємного значення податку минулих звітних періодів.

Порядок використання електронних ПДВ-рахунків в тестовому і робочому режимах (поповнення з банківського рахунку, перерахування до бюджету, повернення на рахунок платника). Нюанси роботи в системі електронного адміністрування ПДВ.

Початок застосування спеціальної формули для реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в ЄРПН перенесено на 1 липня 2015 року;

Виправлення помилок минулого періоду, у тому числі і з метою досягнення податкового компромісу.

3. Все про Податок з доходів фізичних осіб.

4. Адаптація облікової політики підприємства до вимог оподаткування.

Податок на прибуток і  його зв’язок з бухгалтерським обліком.

Загальні правила розрахунку оподатковуваного прибутку. Коригування показників бухгалтерського обліку

Операції з необоротними активами

Резерв сумнівних боргів.  Порядок його нарахування за правилами бух обліку. Яка заборгованість вважається безнадійною в цілях оподаткування. Списання заборгованості та відображення цієї операції при розрахунку оподатковуваного прибутку

Забезпечення майбутніх витрат. Під які витрати може бути нараховане забезпечення. Необхідні коригування для податкового обліку.

Операції з нерезидентами. Застосування пільгових правил для благодійності на проведення АТО.

Інші види коригувань (обмежень) Придбання у нерезидентів товарів (робіт, послуг, необоротних активів). Операції з яким нерезидентами підпадають під обмеження і як його розрахувати. Як можна уникнути обмеження витрат. Відсотки за кредитами і іншим борговими зобов'язаннями. Критерії для обмеження і порядок його розрахунку. Нарахування роялті на користь нерезидентів та суб'єктів на спрощеній системі оподаткування.

Єдиний внесок на соціальне страхування Донарахування ЕВСС до мінімальної заробітної плати. Вимоги Закону. Позиція податкових органів щодо сплати ЕВСС з мінімальної зарплати в деяких ситуаціях. Яким чином можна законно уникнути можливих донарахувань.

Військовий збір.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61