+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Результати XXVI Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання, технологій для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH» та XVIII Міжнародної спеціалізованої виставки матеріалів для харчової упаковки «UPAKOVKA»

 

В рамках Всеукраїнського тижня харчових технологій  під час проведення XXVI Міжнародної спеціалізованої виставки обладнання, технологій для харчової та переробної промисловості «INPRODMASH» та  XVIII Міжнародної спеціалізованої виставки матеріалів  для харчової упаковки «UPAKOVKA» НАМУ  «Укрмолпром» провів 12вересня 2017 року  науково-практичну конференцію на тему:  «Молочний бізнес в сучасних умовах. Передові технології-перспектива розвитку галузі».

Під час  конференції  відбулося нагородження переможців професійного галузевого дегустаційного конкурсу з оцінки якості молочних продуктів.

Під час конференції  відбулася  плідна співпраця  між  учасники Заходу: керівниками та фахівцями молокопереробних підприємств;  керівниками та фахівцями Міністерства аграрної політики та продовольства України; Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживачів; Інституту продовольчих ресурсів НААН України.  

Спільно опрацьовані  пропозиції та рекомендації щодо  підвищення  якості та безпечності молочної сировини  та молочних продуктів, обов’язкового впровадження  системи контролю при виробництві та продажі сирого молока та продукції. Визначені пріоритетні напрямків розвитку молокопереробної галузі: цінова кон’юнктура на молочному ринку; ємність внутрішнього ринку;  розвиток експортних ринків та  освоєння нових  експортних можливостей.

Представники підприємств ознайомились з  вимогами нового харчового законодавства; нормативними проектами щодо  гігієнічних вимог до сировини і продукції; новою редакцією ДСТУ 3662-2015 «Молоко-сировина коров’яче»

Презентація1

Презентація2

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269