+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Всеукраїнський Тиждень харчових технологій

Всеукраїнського Тижня харчових технологій

 

Виставкова компанія «АККО Інтернешнл» в рамках Всеукраїнського Тижня харчових технологій з 12 по 14 вересня 2017 року проводить  26-ту Міжнародну спеціалізовану виставку  обладнання, технологій для молочної, м’ясної та харчової,  промисловості «INPRODMASH», 18-ту Міжнародну спеціалізовану виставку обладнання та матеріалів для харчової упаковки «UPAKOVKA”. Форум проводиться за підтримки Мінагрополітики України та за участю галузевих асоціацій харчової та переробної промисловості, в тому числі Національної асоціації молочників України «Укрмолпром».

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр м.Київ, Броварський проспект,15.

За 24 роки свого існування цей виставковий захід увібрав у себе всі найкращі напрацювання в м’ясній, молочній та харчовій галузях. Виставка стає традиційним місцем  зустрічі закордонних та вітчизняних фахівців, а також своєрідним містком для налагодження торговельних контактів між Сходом та Заходом, організації бізнес-зустрічей з потенційними вітчизняними та зарубіжними замовниками.

Цьогоріч на Форумі провідні вітчизняні та зарубіжні  компанії та відомі торгові бренди представлятимуть свої технологічні розробки, готову  продукцію, упаковку, обладнання для м’ясної, молочної та харчової промисловості. За бажанням молокопереробні підприємства матимуть можливість  представити на власному стенді свій асортимент продукції, торгові марки для вітчизняних та зарубіжних покупців.

В рамках Міжнародної спеціалізованої виставки,  виставковою компанією «АККО Інтернешнл» спільно з галузевими асоціаціями заплановано проведення різноплановихнауково-практичних конференції з питань м’ясної, молочної та харчової галузей.

Оцінюючи важливість події, Національна асоціація «Укрмолпром» в рамках вищеназваної виставки організовує проведення:

дегустаційного конкурсу  з якості  з врученням дипломів та інших відзнак під час роботи виставки (за  представленими заявками підприємств);

галузевої  науково-практичної конференції « Молочний  бізнес в умовах нестабільності ринку. Сучасні  технології – перспектива розвитку галузі».

Національна асоціація  «Укрмолпром» користуючись нагодою, щиро запрошує керівників та фахівців молокопереробної галузі взяти участь у  зазначеному Форумі та виставкових заходах. 

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61