+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Розпочав свою роботу Секретаріат,створений на виконання Закону України «При фінансову реструктуризацію»

 

Розпочав свою роботу Секретаріат,створений на виконання Закону України «При фінансову реструктуризацію»

 

Розпочав свою роботу Секретаріат,створений на виконання Закону України «При фінансову реструктуризацію» №1414-VIII від 14.06.2016. Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, що надав грант зі Спеціального фонду акціонерів та реалізується за адміністративної та фінансової підтримки НАБУ.

На сьогодні вищеназваний Закон  запущений в дію та спрямований на визначення умов та порядку проведення процедури добровільної фінансової реструктуризації з метою відновлення господарської діяльності підприємств-боржників. Оскільки, згідно з положеннями, основні користувачі Закону -  підприємства - боржники, які мають заборгованість, в тому числі перед фінансовими установами.  

Можливо Ви виявите свою зацікавленість у проведенні процедури добровільної фінансової реструктуризації. Повідомляємо, що Закон надає Боржнику наступні можливості:

•    на період реструктуризації діє мораторій на виконання зобов’язань Боржника;

•    на період реструктуризації Боржник  стає захищеним від процедури банкрутства;

•    на період реструктуризації майно Боржника (основні засоби), які не знаходяться в заставі не підлягають примусовому відчуженню;

•    діють податкові пільги при прощенні боргу (податок на прибуток) та погашенні частки боргу активами боржника (сплата ПДВ);

•    тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільняються від сплати податку на додану вартість операції боржника з постачання товарів для цілей погашення його заборгованості перед кредиторами відповідно до плану реструктуризації.

•    платник податку-боржник не повинен коригувати раніше виділений податковий кредит у зв’язку з таким постачанням, незважаючи на те, що наступні постачання звільняються від сплати податку на додану вартість.

•    Боржник отримує можливість відновлення господарської діяльності та зменшення загального навантаження на бізнес.

Таким чином, прийнявши участь в процедурі фінансової реструктуризації Боржник може поновити роботу бізнесу, отримати пільги та зберегти свою ділову репутацію. Пропонуємо Вам провести зустріч з представниками секретаріату та за необхідності, Спостережної Ради з питань вивчення всіх преференцій, які Ви можете отримати в процедурі фінансової реструктуризації.

Для отримання консультацій, призначення зустрічі та будь якої додаткової інформації Ви можете звернутися на сайт секретаріату www.fr.org.ua або до його співробітників особисто за тел. (044) 300-1014.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61