+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Молочна "змова"

 

Чому виробники молока постійно говорять про якусь «змову» переробників, мовляв вони не хочуть купувати молоко за завищеними цінами? Що це, намагання отримати вигоду за рахунок іншого, чи банальне нерозуміння законів функціювання ринкової системи? Про це згодом, а поки хотілось би нагадати декілька неспростовних фактів.

1. Кінцева ціна для споживача формується не переробниками, а торгівлею. 

Не всім відомо, що протягом року переробники міняють оптово-відпускну ціну. В сезон великого молока ціна на готову продукцію занужуються, а в зимній період підвищуються. Проте торгівля працює за принципом зворотного клапану. Підвищення ціни пропускає, зниження – ні. Воно і не дивно, мисливці за наживою ніколи не знизять ціну товару, що купується, якщо споживач до такої ціни «звик».

2. Ціна  на сировину, як  і на готову  молочку,  є  ринковою.

Навіть студенту економічного факультету будь якого вузу зрозумілий закон Альфреда Маршала, який було сформульовано ще в 1890 році. Ціна, це точка рівноваги між попитом та пропозицією. Продукція із дорогої сировини наразі не по кишені споживачу і збиткова для підприємства. Зростання ціни приводить до падіння попиту, а падіння попиту завдає збитків усій галузі.

3. Ціна молока в Україні вища за європейську, а якість – ні.

Якщо згадати що Україна спрямувала свій курс на ЄС , то для забезпечення виробництва молочної продукції світового та європейського рівня необхідна високоякісна сировина.  Згідно з вимогами ЄС  загальне бактеріальне обсіменіння сирого молока дозволяється не більше, ніж 100 тис./см3, кількість соматичних клітин - 400тис./см2. Цим показникам може відповідати  тільки молоко «Екстра-ґатунку». Такого молока в Україні 10%. Це свідчить про те, що не всі сільгосппідприємства забезпечують повний ветеринарний, технологічний та санітарний контроль в процесі виробництва молока. А  що зробить дрібний виробник?  Адже у виробників індивідуального сектору відсутні пристосовані приміщення для доїння корів, доїльні установки та інше,  що є причиною незадовільного санітарного стану та швидкого забруднення молока.

4. Чи можна покращити якість  такого молока?

Так.  Але для цього мають бути створені належні умови для виробництва якісного молока. Якість молока багато в чому  залежить  від самих виробників. А це - оснащені належним чином  ферми; дотримання  загальних гігієнічних вимог при виробництві молока, які регламентуються Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Для дрібних виробників - створення виробничих кооперативів, сімейних ферм.  Крок в  цьому напрямку має зробити і влада. Для цього треба: знизити ПДВ на готову продукцію з 20 до 5-7%; в сезон масового виробництва провести інтервенційні закупівлі  сухого молока і масла; компенсовувати селянам частину вартості витрат на виробництво молока. Це може бути в будь-якій формі: на  корову, на корма, на га землі, на кг молока. На сьогодні Україна – єдина  країна  в світі, де молочна галузь не має державної  підтримки. Заходи з підтримки приймаються  в  країнах ЄС, Білорусі, РФ, Китаї, Індії а інших.

То про яку «змову» йде мова? Чи це все ж таки небажання об’єктивно оцінити ситуацію? Давайте спільними зусиллями братись до діла. Є над чим спільно працювати і виробникам, і переробникам.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269