+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Уряд визначив національний орган зі стандартизації

 

 

Уряд визначив спеціалізоване підприємство у сфері стандартизації, яке може виконувати функції національного органу стандартизації, – "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" (ДП "УкрНДНЦ").

ДП "УкрНДНЦ" є провідною науковою установою у сфері стандартизації з 1991 року (підприємство реорганізовувалось і змінювало назву), володіє науково-технічною базою, фахівцями і практичним досвідом у цій сфері. Сьогодні це підприємство поміж іншого здійснює експертизу проектів національних стандартів, видання та розповсюдження національних стандартів і є розробником основоположних стандартів національної системи стандартизації.

Цей крок – украй важливий для забезпечення функціонування національного органу стандартизації, утворення якого, зокрема, передбачено Угодою  про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

На важливості створення й функціонування національного органу стандартизації було наголошено під час зустрічі представників Мінекономрозвитку з представниками Генерального директорату Європейської Комісії з питань підприємництва та промисловості, що відбулася 25 вересня 2014 року.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61