+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Українська молочка буде на європейському ринки уже в травні 2015 року

 

 

З травня 2015-го Україна може отримати права експорту молока та молочної продукції на ринки ЄС.  Про це сказав заступник Голови Держветфітослужби України під час засідання експертної групи у Кабінеті Міністрів.

"Ми вже маємо попередній звіт щодо перевірки української молочної продукції від наших європейських колег. Він має 5 зауважень, які є виконуваними для України і ми їх опрацьовуємо. В травні ЄС висвітлить цей звіт з коментарями на сайті Єврокомісії. І з того моменту почнеться відлік щодо отримання України права експорту молока та молочної продукції на ринки ЄС. Сама процедура в себе включає погодження з усіма 28 країнами Євросоюзу і може тривати від 2 місяців до 2 років», - сказав заступник Голови Держветфітослужби.

У свою чергу директор Департаменту міжнародного співробітництва Мінагрополітики додав, що досить знаковим з боку ЄС є запровадження для України автономних торгових преференцій.

Ці преференції діятимуть ще й протягом 2015 року. Вони передбачають скасування в'їздних мит і застосування нульових тарифних квот на ряд товарів. Потрібно цей момент використовувати, ЄС в односторонньому порядку відкрив свій ринок. В України  є ще рік, аби поглибити торгівлю та закріпитись на ринку ЄС.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61