+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

Державна фіскальна служба України пропонує удосконалити адміністрування фіксованого податку для тваринників

  

На офіційному web-порталі Державної фіскальної служби України () в підрозділі «Регуляторна політика»/«Проекти регуляторних актів» розділу «Діяльність» розміщено проект Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування фіксованого сільськогосподарського податку».

Метою законопроекту є законодавче врегулювання питання забезпечення рівних умов для здійснення діяльності як виробникам продукції тваринництва, так і виробникам продукції рослинництва.

На сьогодні, згідно з Податковим кодексом України фіксований сільськогосподарський податок визначається залежно від площі сільськогосподарських угідь та їх грошової оцінки.

Законопроектом пропонується розмежувати порядок оподаткування фіксованим сільськогосподарським податком (встановити окремо об’єкт та базу оподаткування) для підприємств, які займаються рослинництвом, птахівництвом та тваринництвом, та встановити для підприємств, які займаються птахівництвом та тваринництвом, окрему ставку оподаткування ФСП – у відсотках від суми валового доходу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту Закону можуть надсилатися упродовж одного місяця з дати оприлюднення проекту (до 22 листопада) на адресу розробника: поштову – Державна фіскальна служба України, Департамент розвитку ІТ, електронних сервісів та обліку платників, Львівська площа, 8, м. Київ, 04655, електронну –Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва на поштову адресу: вул.Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Оголошення

Аналітика

Аналітичні та статистичні матеріали оброблені експертами НАМУ "Укрмолпром".