+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Російські санкції не заважають законному переміщенню через білоруський кордон товарів з ЄС і України

 

Про це сьогодні журналістам заявив начальник організаційно-аналітичного управління Державного митного комітету Білорусі Олександр Петров, кореспонденту БЕЛТА.

Білоруські та російські митники домовилися про підходи, що застосовуються при митному адмініструванні товарів, які заборонені до ввезення в Росію, при їх переміщенні через білоруську ділянку кордону Митного союзу. "Досягнуті домовленості в повній мірі відповідають міжнародним зобов'язанням Білорусі і не створюють перешкод для законного переміщення товарів через кордон Білорусі з Європейського союзу і України", - підкреслив Олександр Петров. За його словами, з 7 серпня 2014 жодна машина із забороненими до ввезення в Росію товарами не повернено на суміжну сторону без наявності правових підстав, передбачених законодавством Митного союзу чи Білорусі.

Поставка з-за кордону на внутрішній ринок Білорусі м'ясної, рибної, молочної та плодоовочевої продукції здійснюється без змін.

Президент Росії Володимир Путін 6 серпня підписав Указ "Про застосування окремих спеціальних економічних заходів з метою забезпечення безпеки РФ". Документ вводить на рік обмеження на ввезення в країну сільгосппродукції з держав, які підтримали антиросійські санкції. В указі наголошується, що ці заходи прийняті в цілях захисту національних інтересів Російської Федерації. У перелік зарубіжної сільгосппродукції, щодо якої вводиться повна заборона на поставки, включили яловичину, свинину, м'ясо птиці, рибу, сири, молоко та плодоовочеву продукцію з Австралії, Канади, ЄС, США, Норвегії.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61