+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Керівникам підприємств щодо поставок природного газу

 

Національна асоціація молочників України «Укрмолпром» повідомляє.

28 липня 2014 року  у Мінагрополітики України відбулася робоча зустріч з Міністром енергетики та вугільної промисловості України Проданом Юрієм Васильовичем, на якій обговорювалися питання про стан забезпечення агропромислового виробництва  природним газом на період з 1 вересня 2014 року по 31 серпня 2015 року.

Міністр Продан Ю.В. проінформував, що на сьогодні і найближчий період  немає ніяких причин, які б впливали на  зменшення поставок природного газу для потреб аграрної галузі у достатніх його обсягах. Та для забезпечення стабільних і надійних поставок природного газу промисловим споживачам, Міненерговугілля рекомендує заключати прямі договори на його поставку безпосередньо з Накнафтогазом України. Оскільки співпраця зі сторонніми постачальниками газу такими, як газотрейдери та обленерго, не гарантує вигідних умов для споживачів. 

На сьогодні Нафтогаз Українидля заключення договорів виставляє граничну ціну природного газу -  6 222,00 грн. з ПДВ та транспортуванням за 1000 м3.

Для подання заявки  на заключення договорів та одержання відповідей на виниклі питання звертатись до  Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», в Департамент реалізації газу до  головного фахівця Гірус Оксани Олександрівни за тел. (044)586-39-06 та електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Пропозиції щодо співпраці з Накнафтогазом є рекомендаційними. Молокопереробні підприємства, як споживачі  природного газу, можуть заключати договори на поставку газу також з іншими його поставщиками на вигідних їм умовах.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61