+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Стабілізація ринку через Меморандум

 

25 квітня Антимонопольним комітетом України був проведений круглий стіл щодо цінової ситуації на ринку молока та молочної продукції за участю представників вищих органів  державної влади, профільних асоціацій та основних учасників ринку. Керівництво Антимонопольного комітету ставить питання перед виробниками молочної продукції вишукати такі шляхи свого бізнесу, які б були вигідні їм і, одночасно, не знижувались закупівельні ціни у  виробників молока.

Обговорювались  першочергові заходи, які впливають на ринок і потребують   вирішення, зокрема, це

  • інтервенційна закупівля Аграрним фондом молочної продукції з довготерміновим строком придатності;
  • розрахунки  торгівлі за молочну продукцію.

Антимонопольний комітет планує на наступне засідання круглого столу, яке відбудеться орієнтовно у травні місяці запросити  представників торгівельних мереж.

Учасники круглого столу повідомили керівництво Антимонопольного комітету, що  для забезпечення стабільної цінової ситуації на ринку молока та молочних продуктів, створення умов для стабільного і прогнозованого розвитку ринку, Мінагрополітики опрацьовується проект Меморандуму про узгодження дій між Мінагрополітики України та молокопереробними підприємствами, який передбачає залучення представників молокопереробних підприємств до підготовки рішень та заходів, які впливатимуть на молочний ринок. Основним  є  проведення закупівлі масла вершкового та молока сухого  до державного інтервенційного фонду. При цьому підприємства забезпечують стабілізацію закупівельних цін на молоко. Укрмолпромом спільно з Мілкілендом  опрацьовано проект Меморандуму і направлено Мінагрополітики для подальшого розгляду.

Текст проекту Меморандуму з зауваженнями Укрмолпрому.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269