+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

svit-matrasiv.com.ua

Міністерство має намір напрацювати комплекс заходів підтримки молочної галузі, у тому числі, через фінансову інтервенцію

 

На кінець наступного тижня найважливіші питання, порушені під час наради заступника міністра з представниками молокопереробного бізнесу, мають бути вирішені

Десятого квітня, під головуванням заступника міністра аграрної політики та продовольства України Андрія Дикуна було проведено два організаційних засідання з представниками молокопереробного бізнесу щодо перспективи розвитку молочного ринку в Україні. До складу робочих груп увійшли представники Мінагрополітики, Аграрного фонду та молокопереробного бізнесу України.

Андрій Дикун зазначив, що на сьогодні необхідно визначитись виробникам та переробникам молочної продукції щодо кількості молока, яке буде продане на український ринок. «Задача, яка стоїть переді мною, як заступником міністра — зробити все необхідне для того, щоб міністерство працювало спільно з бізнесом. Разом з вами потрібно створити робочі групи і визначити, скільки має надходити молока на український ринок для споживача», — зазначив Андрій Дикун.

У ході засідання були розглянуті питання представлення досвіду функціонування експортних організацій у світі, а також визначення ключових напрямків діяльності робочої групи з запуску експортної ради України для молокопереробних підприємств.

Зі свого боку представники молокопереробного бізнесу запропонували створити єдину систему для контролю за якістю та переробкою молока. І порекомендували робочим групам вирахувати кількість молока для внутрішнього та зовнішнього споживання.

«Міністерство аграрної політики та продовольства України уважно стежить за усіма тенденціями ринку молока в Україні. Ми розуміємо, що ситуація для переробних підприємств, в умовах сьогодення, теж є не є найкращою. З огляду на це, Мінагрополітики ініціює створення спільно з Аграрним фондом, робочої групи яка разом з вами має напрацювати комплекс заходів підтримки молочної галузі, у тому числі, через фінансову інтервенцію» — сказав Андрій Дикун.

На завершення зустрічі заступник міністра повідомив, що найважливіші питання, які були порушені на нараді, мають бути вирішені вже на кінець наступного тижня, проінформувала прес-служба Міністерство аграрної політики та продовольства України.

 

Як повідомлялось раніше Укрмолпром направив відповідні звернення до Міністра АПК Швайки І.О. щодо необхідності прийняття відповідних заходів з регулювання ринку молока і молочних продуктів, в тому числі через здійснення інтервенційних закупівель молока сухого та масла вершкового через Аграрний фонд.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269