+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

инвестиции в интернете
svit-matrasiv.com.ua

Ініціатива Укрмолпрому щодо запобігання можливих збитків молокопереробних підприємств у зв’язку з призупинкою поставки українських молокопродуктів до Росії

09.04.14

 Національна асоціація «Укрмолпром», враховуючи те, що призупинено для 7-ми молокопереробних підприємств поставку молочної продукції до РФ, звернулась з листами до Міністра аграрної політики України Швайки І.О., Народних депутатів України Литвина В.М., Єремеєва І.М., Івахова С.П. з проханням закладки до Аграрного фонду та/або Державного резерву молочної продукції довготривалого терміну зберігання.  

Адже для виходу із цієї ситуації, підприємства, вивільнені ресурси молока змушені направляти на виробництво продукції тривалого терміну зберігання. В цей період, коли ціни на молочну продукцію найнижчі, а за якісними показниками вона найпридатніша для довготривалого зберігання, пропонується протягом літнього сезону, починаючи з травня по вересень поточного року, провести  закупівлю і закладку високоякісної  молочної продукції, зокрема: масла вершкового в кількості 10 тис. тонн та молока сухого  -  20 тис. тонн до Аграрного фонду та/ або Державного резерву країни.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61