+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

форекс отзывы
svit-matrasiv.com.ua

Мінагропрод заявляє що буде звертатися до антимонопольного комітету у разі зниження молочними підприємствами закупівельних цін на молоко

Керівникам молокопереробних підприємств

 

В цей нелегкий для нашої держави час, всім нам дуже важливо підтримувати один одного й спільно працювати на благо України. Ситуація, що наразі склалася на молочному ринку, вказує на те, що між молокопереробними підприємствами час від часу виникають певні домовленості, щодо невиправданого та штучного зниження цін на закупівлю сировини, яка надходить від виробників молока.

Міністерство аграрної політики та продовольства України уважно стежить за усіма тенденціями ринку молока в Україні. Ми розуміємо, що ситуація для переробних підприємств, в умовах сьогодення, теж є не з найкращих. З огляду на це, Міністерство аграрної політики та продовольства України ініціює створення спільно з Аграрним фондом, робочої групи яка разом з вами має напрацювати комплекс заходів підтримки молочної галузі, у тому числі, через фінансову інтервенцію.

Водночас, Міністерство аграрної політики та продовольства України мусить вас попередити, якщо й надалі відбуватиметься подальше штучне зниження цін на молочну сировину, це призведе до занепаду всієї молочної галузі, що, у свою чергу, може стати загрозою для продовольчої безпеки України. За таких обставин, Міністерство аграрної політики та продовольства України не стоятиме осторонь, а буде активно діяти в межах своєї компетенції й боротися із штучно заниженими цінами.

З огляду на це, Міністерство аграрної політики та продовольства України, в межах своїх повноважень, звертається до вас із вимогою встановлювати адекватні ринкові ціни за поставлену вам молочну сировину. З огляду на сучасні умови, ми вважаємо штучне зниження цін на молоко недопустимим. В разі, якщо нашу вимогу не буде виконано, Міністерство аграрної політики та продовольства України буде звертатися до Антимонопольного комітету України із клопотанням вжити відповідних заходів, щоб уникнути в майбутньому можливих домовленостей, що негативно відображаються на продовольчій безпеці України.

Міністр                                                                                 І.О.Швайка

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269