+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

Битумная черепица
svit-matrasiv.com.ua

Керівництво Мінагрополітики зустрілося з представниками Американської Торгівельної Палати в Україні

28.03.14

 

За повідомленням прес-служби Мінагрополітики  26 березня 2014 року відбулася зустріч  між представниками Мінагрополітики та  Американської Торгівельної Палати в Україні.

Під час зустрічі були розглянуті питання скасування дозволів на імпорт та дозвіл на реекспорт продукції з України, а також спрощення процедури отримання дозволу на експорт для харчових продуктів тваринного походження.

Віце-президент Палати з питань стратегічного розвитку Тарас Качка запропонував невідкладно внести на розгляд Верховної Ради України проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безпечності харчових продуктів», який передбачає приведення системи безпечності харчових продуктів в України у відповідність із європейськими стандартами та практиками, а також створити ефективну систему державного контролю. Адже без прийняття цього законопроекту експорт української продукції на європейські ринки буде майже неможливий.

Оскільки захід проходив у форматі діалогу між представниками Мінагрополітики та Американської Торгівельної Палати, були підняті питання щодо скасування повторного ветеринарного контролю готової продукції в точках продажу, адже такий контроль здійснюється при випуску  продукції із заводу. Було запропоновано скасувати супроводження ветеринарним свідоцтвом оброблених харчових продуктів.

У свою чергу представниками компаній було запропоновано уникнути дискримінаційних процедур щодо ж представниками Мінагрополітики та Американської Торгівельної Палати в україні. рівність процедур для імпортних товарів та таких, що вироблені в Україні.

Крім цього були винесені на розгляд та обговорення питання дотації для сільгоспвиробників, забезпечення умов для експорту в Європейський Союз та експорту продуктів тваринного походження до РФ.

Заступник Міністра Андрій Дикун задекларував відкритість Мінагрополітики для діалогу з бізнесом та готовність до активної підтримки ініціатив. Він запропонував представникам компанії надавати конкретні проекти щодо змін в законодавстві, які мають на меті спрощення та дерегуляцію ведення бізнесу в аграрній сфері України.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269