+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

panteon finance
svit-matrasiv.com.ua

Ігор Швайка: Молочна галузь відіграє стратегічну роль у продовольчої безпеки України

19.03.14

 

Вчора міністр аграрної політики й продовольства України Ігор Швайка взяв участь в XII Всеукраїнськомумолочномуконгресі, який відбувся в Києві.

У своїй привітальній мові Ігор Швайкапривітав учасників і відзначив важливість молочної галузі в агропромисловому комплексі України. «Міністерство аграрної політики й продовольства України неодноразово підкреслювало, що головним завданнямє забезпечення продовольчої безпеки України. Молочна галузь відіграє в цьому процесі стратегічну роль не тільки з урахуванням специфіки продукції і її використання, але, насамперед, завдяки стабільній, якісній і передбачуваній роботі працівників галузі. Саме ці фактори є ключовими в будь-якомубізнесі», - відзначив міністр.

Звертаючись до представників бізнесу, Ігор Швайка знову відзначив ті завдання, які є першочерговими для нового керівництва Мінагрополитики. «Бізнес повинен працювати ефективно й платити податки в бюджет. Саме тому завданням міністерства є встановлення правил гри, оптимальних для всіх сторін. Ми прагнемо стати ефективним менеджером ринку, який не нав'язує правила гри, а виробляє їх у ході діалогу з усіма зацікавленими сторонами. Однак, якою б не була розв'язка, вони завжди будуть направлені на забезпечення продовольчої безпеки України. Саме від цього ми будемо відштовхуватися при розробці будь-якого закону або концепції», - підкреслив міністр.

 

Джерело: Прес-служба Мінагрополітики України

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61