+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

стоматолог
svit-matrasiv.com.ua

Думка фахівців якою повинна бути продукції під назвою «органічна»

19.03.14

 

Чи з’явиться нова сільськогосподарська продукція з назвою «органічна»?

Вже найближчим часом полиці наших магазинів може заполонити продукція сільськогосподарського виробництва із назвою «органічна», оскільки з 9 січня 2014 року набрав чинності Закон України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини». Цей Закон визначає правові та економічні основи виробництва та обігу органічної сільськогосподарської продукції та сировини, а також заходи щодо контролю та нагляду за такою діяльністю. 

Що очікувати споживачам і як можна розпізнати таку продукцію на полицях, ми спробували з’ясувати у фахівців. Почнемо розглядати та трактувати норми Закону так би мовити з «кінця», тобто з останніх статей, оскільки саме вони зумовили у фахівців сфери сертифікації, стандартизації та й, власне, у виробників сільськогосподарської продукції неоднозначні тлумачення.

Особливу увагу, зокрема, необхідно звернути на статтю 29. Загальні вимоги до маркування органічної продукції, вимоги якої подаємо цитатно:

1. «Маркування органічної продукції та використання відповідного державного логотипу здійснюються відповідно до законодавства.

2. Забороняється при маркуванні продукції, яка не відповідає вимогам цього Закону, використовувати позначення з написами «органічний», «біодинамічний», «біологічний», «екологічний», словами з префіксом «БІО» тощо.

3. Органічна продукція, імпортована з інших країн, вироблена відповідно до законодавства країн походження, що підтверджено відповідним сертифікатом, позначена написами «органічний», «біодинамічний», «біологічний», «екологічний», словами з префіксом «БІО» тощо, має в перекладі на українську мову позначатися написом «органічний продукт». Маркування імпортованої органічної продукції та використання державного логотипу здійснюються відповідно до законодавства».

Коментуючи ці вимоги, Світлана Кохан, провідний інженер науково-дослідного сектору стандартизації харчової продукції НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ», зазначила: «У виробників молочної галузі виникає справедливе запитання-уточнення щодо префікса «біо». Варто зазначити, що в Законі чітко окреслено сферу його регулювання. Проте вже сьогодні (а можливо це й добре) виробники стурбовані неоднозначністю тлумачення вимоги щодо цього префікса. Деякі фахівці вважають, що від дня набрання чинності цього Закону України, жоден виробник молочної продукції в Україні не матиме права використовувати префікс «біо» для позначення молочних продуктів. На мою думку, беручи до уваги сферу регулювання цього закону, якщо виробник заявив про свою продукцію як органічну (з відповідним написом), то і префікс «біо» можна долучити до назви продукту. У решті випадків (якщо виробник не заявив про продукцію як органічну), але за наявності відповідних характеристик і підтверджувальних документів щодо проведених досліджень, виробник повноправно може долучати такий префікс до назви продукції».

Світлана Кохан висловила сподівання, що розробники самі нададуть відповідні коментарі і пояснення для виробників.

Найчастіше префікс «біо» використовують у молочній продукції: біокефір, біойогурт тощо. І якщо такі назви й надалі будете бачити на упаковках продукції, але при цьому не знайдете напису «органічна продукція», це ще не означатиме, що Ви тримаєте в руках непотріб або фальсифікат. Адже не всі виробники вирішили виробляти саме органічну продукцію, не всі заявили, що їх продукція «органічна», та й не всі пройшли процедуру оцінки відповідності виробництва органічної продукції. Але подаючи таку назву як, наприклад, «біокефір», виробник повинен підтвердити у супровідних документах, що продукція відповідає назві. А споживачам не зайве буде поцікавитися у продавців щодо наявності у них висновків санітарно-епідеміологічної експертизи на цей продукт, де чітко має бути зазначено, що цей продукт вироблено з використанням відповідних заквасок з пробіотичною дією. Оскільки випуск та реалізація біопродукції регламентовано іншими законодавчими актами та нормативними документами.

У Законі України «Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини» також передбачено, що Центральний орган виконавчої влади (зокрема Мінагропромполітики України) має розробити детальні правила виробництва та обігу органічної продукції (сировини), призначити органи з оцінки відповідності виробництва органічної продукції (сировини), організувати підготовку та атестацію/акредитацію аудиторів з сертифікації, організувати державний нагляд за проведенням робіт з оцінки відповідності призначеними органами з оцінки відповідності, визначити графічне зображення Державного логотипу для позначення «органічний продукт», ввести реєстр виробників органічної продукції (сировини) та забезпечити опублікування офіційних відомостей про осіб, які здійснюють виробництво та реалізацію органічної продукції (сировини).

Щодо виконання цих вимог Закону, заступник директора Департаменту тваринництва Міністерства аграрної політики та продовольства України – начальник відділу аналізу та прогнозування розвитку тваринництва Володимир Пищолка телефоном пояснив, що на даний момент (підготовки статті до друку – 13.01.2014 – Ред.) лише розроблено Проекти Постанови КМУ «Про затвердження Детальних правил виробництва органічної продукції (сировини) бджільництва», Постанови КМУ «Про затвердження Детальних правил виробництва органічної продукції (сировини) тваринного походження», Постанови КМУ «Про затвердження Порядку та вимог до маркування органічної продукції». Поки що не сформовано й уповноваженого органу з оцінки відповідності, не створено відповідного реєстру, не визначено графічне зображення Державного логотипу для позначення «органічний продукт». Володимир Андрійович висловив сподівання, що, в кращому разі, передбачені Законом норми будуть виконані у березні-квітні поточного року.

А поки що споживачам залишається хіба що бути пильними під час вибору сільськогосподарської продукції, знати про відмінність між виробництвом органічної продукції та виробництвом традиційної (неорганічної) продукції, про яку також йдеться у Законі України.

Відповідно до норм цього Закону під час виробництва органічної продукції (сировини) забороняється застосовувати хімічні добрива, пестициди, генетично модифіковані організми (ГМО), консерванти тощо. На всіх етапах виробництва (вирощування, переробки) застосовувати методи, принципи та правила, визначені цим Законом, для отримання натуральної (екологічно чистої) продукції, а також збереження та відновлення природних ресурсів

Але під час виробництва традиційної (неорганічної) продукції дозволено використовувати будь-які хімічні засоби захисту, синтетичні мінеральні добрива, консерванти, штучні барвники, стимулятори росту, гормони, антибіотики, ароматизатори, стабілізатори, підсилювачі смаку тощо відповідно до законодавства.

 

Джерело:  Прес-служба ДП «УкрНДНЦ»

 

Як уже повідомлялось, Мінагрополітики ініціював законопроект   Про внесення змін до Закону України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини", яким  передбачається "для молочних продуктів, в тому числі кисломолочних продуктів, виробництво яких відповідно до нормативних документів передбачає використання пробіотиків, відтермінувати заборону використання слова з префіксом "біо" при їх маркуванні на 5 років з дня набрання чинності Закону України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини».  Законопроектом також вилучається  термін «традиційні (неорганічні) продукти.

Опитування

Молоку якої торгової марки Ви надаєте перевагу?

Добряна - 10.4%
Коляда - 0%
Яготинське - 23.4%
Славія - 1.1%
Здорово - 0.4%
Веселий молочник - 2.2%
Слов'яночка - 4.5%
Гурманика - 0%
Простоквашино - 8.9%
Лукавиця - 1.1%
Гармонія - 2.2%
Молокія - 15.6%
Lactel (Лакталіс) - 0%
Волошкове поле - 7.1%
Вершковий рай - 1.1%
Галичина - 4.5%
Здоровий світ - 0.4%
Біла лінія - 5.9%
Premialle - 3.3%
Інші - 7.8%

Total votes: 269