+38 (044) 226-27-83     +38(044) 279-87-25      

01001, Україна, м.Київ, вул. Б.Грінченко, 1

fxopen отзывы
svit-matrasiv.com.ua

Мінагрополітики пропонує для молочних продуктів відтермінувати на 5 років заборону використання слова з префіксом "біо"

Мінагрополітики здійснює погодження проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини".

Діючим Законом України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини" забороняється при маркуванні продукції, яка не відповідає вимогам цього Закону, використовувати позначення з написами "органічний", "біодинамічний", "біологічний", "екологічний", словами з префіксом "біо" тощо.

Законопроектом передбачається: "для молочних продуктів, в тому числі кисломолочних продуктів, виробництво яких відповідно до нормативних документів передбачає використання пробіотиків, відтермінувати заборону використання слова з префіксом "біо" при їх маркуванні на 5 років з дня набрання чинності Закону України "Про виробництво та обіг органічної сільськогосподарської продукції та сировини".

Прийняття законопроекту дасть можливість національним товаровиробникам без зупинки виробництва створити перехідний період для внесення змін до технічних умов та технологічної документації, змінити дизайн упаковки, внести корективи у рекламні компанії та маркетингові плани.

Даний законопроект надійшов на погодження до Укрмолпрому.

Опитування

Як, на вашу думку, вступ у дію угоди про ЗВТ Україна - ЕС відобразиться на молочній галузі?

Позитивно - 70.5%
Негативно - 29.5%

Total votes: 61